Tematy do rozmowy z dziewczyną korespondencyjną na VK, przez telefon, na pierwszej randce. Lista pytań

Wielu młodych ludzi ma problem z wyborem odpowiedniego tematy do rozmowy z dziewczyną... Czasami czatując korespondencyjnie lub na randce, czujesz się niezręcznie. Wydaje się, że rozmówca się nudzi lub nie odczuwa pozytywnych emocji związanych z tematem. Aby temu zapobiec, zaleca się skorzystanie z kilku pomocnych wskazówek.

Jak zacząć poprawnie komunikować się z dziewczyną

Należy pamiętać, że dziewczyny nie lubią obsesji i nadmiernej bezpośredniości, która graniczy z wulgarnością. Dotyczy to zwłaszcza pierwszych rozmów i znajomości. Dlatego możesz rozpocząć komunikację z komplementem.

Na przykład możesz docenić piękny uśmiech, oczy dziewczyny lub pochwalić ją za stylowy ubiór lub makijaż. Oczywiście nie powinieneś mówić dziewczynie czegoś w stylu: „Jaki masz piękny grecki nos” lub podobnych zawoalowanych sarkastycznych żartów.

W niektórych sytuacjach uruchamiane są żywe akcje, ale powinny one być naprawdę nieoczekiwane lub interesujące. Na przykład możesz podejść do sytuacji z humorem. Będąc w pobliżu metra, zapytaj dziewczynę, którą lubisz, jak dostać się do najbliższego metra.

Tematy do rozmowy z dziewczyną korespondencyjną na VK, przez telefon, na pierwszej randce. Lista pytań

Oczywiście będzie się śmiać, wskazując na pobliskie budynki przez duże „M”. Po tym będzie znacznie łatwiej kontynuować komunikację.

Należy pamiętać, że na pierwszym etapie znajomości ludzie są bardzo ostrożni w stosunku do siebie i starają się znaleźć tylko podstawowe informacje.

W tej chwili najczęściej zadają standardowe pytania dotyczące studiów, hobby, marzeń, ulubionych zwierzaków lub jakie zwierzęta miała dziewczyna w dzieciństwie. Po pierwszej znajomości ważne jest, aby zrobić dobre wrażenie, dlatego komunikację należy budować w jak najbardziej poprawny sposób.

Nawet jeśli sami ludzie mają różne poglądy na życie, nadal będą mieli wspólne punkty kontaktowe, które przerodzą się we wzajemne zainteresowanie.

Jak znaleźć temat do komunikacji

Kiedy mężczyźni rozmawiają ze sobą, nigdy nie mają problemów ze znalezieniem odpowiedniego tematu, ale gdy tylko w pokoju pojawia się ładna dziewczyna, wszyscy natychmiast się gubią i nie wiedzą, co powiedzieć.

Psychologia wyjaśnia, że ​​dzieje się tak z powodu bardzo długiego czasu, kiedy kobiety i mężczyźni za bardzo różnili się pozycją społeczną i statusem. Dziś te różnice są prawie niewidoczne, więc kobiety mogą wspierać każdą rozmowę, czy to o polityce, o gotowaniu, czy o prowadzeniu samochodu.

Najlepiej wybrać temat na podstawie sytuacji. Na przykład możesz zapytać dziewczynę, gdzie pracuje i na tej podstawie wybrać temat. Jeśli pracuje jako cukiernik, nie powinieneś rozmawiać z nią na tematy bliższe inżynierowi i odwrotnie.

Tematy do rozmowy z dziewczyną korespondencyjną na VK, przez telefon, na pierwszej randce. Lista pytań

Poznając zawód i hobby danej osoby, bardzo łatwo jest wybrać temat komunikacji. Możesz poprosić prawnika o poradę, a specjalista kulinarny może wyjaśnić przepis na najsmaczniejszy deser.

Musisz zrozumieć, że jeśli dziewczyna jest również zainteresowana komunikacją, postara się wesprzeć prawie każdy temat. Jednak bardzo ważne jest, aby unikać tych, które mogą zostać źle zrozumiane. Dlatego nie powinieneś rozpoczynać wulgarnych tematów.Wtedy dziewczyna zdecyduje, że młody mężczyzna nie jest poważny i przerwie jakąkolwiek komunikację z nim.

Odpowiednie tematy

Istnieje kilka tematów rozmów, które można podzielić na kategorie według ich nastroju.

Poważny

Poważne tematy obejmują plany na przyszłość, a także zasady moralne młodego człowieka. Już na pierwszym etapie randkowania kobieta zawsze interesuje się tym, jak poważny jest potencjalny partner. Jeśli mężczyzna planuje tylko przelotny romans, nie powinieneś tego zgłaszać.

Tematy do rozmowy z dziewczyną korespondencyjną na VK, przez telefon, na pierwszej randce. Lista pytań
Artykuł zawiera przykłady tematów do rozmowy z piórem.

Poza tym dziewczyna przestraszy się stwierdzenia, że ​​facet planuje jutro wyjść za mąż i od razu mieć dzieci. Dlatego informacje powinny być prezentowane w sposób neutralny, aby zrobić dobre wrażenie, ale jednocześnie nie wydawały się irytujące.

Można mówić o tym, jak człowiek kiedyś planuje założyć rodzinę, że to dla niego ważny etap w życiu, do którego podchodzi z należytą powagą i odpowiedzialnością. Musisz także zapytać o plany i marzenia samej dziewczyny. Płeć piękna docenia mężczyzn, którzy w rozmowie zachowują konserwatyzm i nie przekraczają granic tego, co jest dozwolone.

Wesoły

Wiele osób ogląda komedie i chętnie o nich dyskutuje. Jeśli dziewczyna nie jest fanem takiego filmu, to w tym przypadku możesz opowiedzieć o jej biografii, która była raczej mieszana. Ale nie pamiętam momentów, w których mężczyzna wyglądał na całkowicie bezstronnego. Wystarczy każda lekka, absurdalna sytuacja.

Tematy do rozmowy z dziewczyną korespondencyjną na VK, przez telefon, na pierwszej randce. Lista pytań

Możesz na przykład opowiedzieć, jak przypadkowo pomyliłeś taksówkę i wylądowałeś w innym mieście. Pożądane jest, aby historia kończyła się jakimś zakończeniem. Jeśli mężczyzna wie, jak przyznać się do swoich błędów, kobiety to doceniają. Dlatego nie wahaj się powiedzieć, że młody człowiek w przeszłości działał źle, ale teraz nie popełnia takich błędów.

Fajne

Tematy rozmowy z dziewczyną z pióra mogą być niepoważne i zabawne. Możesz porozmawiać o zabawnym blogerze lub programie komediowym. Dziś Internet jest pełen różnych memów i innych zabawnych obrazków, które można wysłać dziewczynie w wiadomości.

Jeśli nie ma już o czym rozmawiać

Czasami zdarzają się chwile, kiedy wydaje się, że wszystkie tematy zostały już omówione tyle razy. Nie ma już o czym mówić. W takim przypadku możesz użyć motywów korzystnych dla wszystkich, które zawsze będą istotne.

Przede wszystkim możesz porozmawiać o tym, co wydarzyło się w ciągu dnia, zapytać dziewczynę, co u niej nowego. Warto porozmawiać o pogodzie lub sytuacji w kraju. Możecie też razem stworzyć jakąś fantazję. Na przykład możesz poprosić dziewczynę, aby pomyślała, jak by to było, gdyby ludzie nauczyli się latać, jak wyglądałby dzisiejszy świat.

Możesz wymyślić różne sytuacje. Rozważ przykład z filmu i zapytaj, jak w rzeczywistości ocenia możliwość takiej fabuły. Takie tematy uzależniają, są bardzo ciekawe, zabawne i pozwalają ludziom się otworzyć.

O czym rozmawiać z dziewczyną?

Wszystko zależy od warunków, w jakich odbywa się komunikacja. Z reguły początkowo rozmowy są prowadzone przez telefon lub w sieciach społecznościowych.

Przez telefon

Podczas rozmowy telefonicznej nie rozmawiaj zbyt głośno lub odwrotnie, cicho. Barwa powinna być przyjemna, bo każdy wie, że każdy lubi słuchać pięknych głosów. Podczas rozmowy przez telefon możesz też pochwalić miły głos dziewczyny, a następnie kontynuować rozmowę. Tematy rozmów mogą być bardzo różne.

Tematy do rozmowy z dziewczyną korespondencyjną na VK, przez telefon, na pierwszej randce. Lista pytań

Jednak podczas rozmowy telefonicznej należy zachować ostrożność, ponieważ jeśli nastąpi przerwa, poczujesz się bardzo niekomfortowo i trudniej będzie kontynuować rozmowę. Dlatego przed wybraniem numeru telefonu dziewczyny lepiej jest od razu przygotować kilka głównych tematów i dodatkowych tematów na wypadek przerwy.

W Internecie, na VKontakte

Tematy do rozmowy z kumplem powinny być również starannie dobrane, aby nie wywoływać u rozmówcy nieprzyjemnych emocji. Internet jest wygodny, ponieważ w razie potrzeby możesz uzupełnić swoją wypowiedź jakimś materiałem wizualnym, na przykład wysłać link do obrazu lub wideo.

Jeśli komunikacja odbywa się za pośrednictwem sieci społecznościowych, możesz zapytać, gdzie zostało zrobione to lub inne zdjęcie. Dziewczyna z chęcią opowie Ci dokładnie, gdzie została sfotografowana i ewentualnie doda ciekawe fakty do historii.

Jeśli nie, możesz o to zapytać. Na przykład na zdjęciu stoi na tle wieży Eiffla. To świetna okazja, by zapytać, jak podobało się jej we Francji, co bardziej ją przyciągnęło do tego kraju, jakie Francuzi i wiele innych pytań, które pozwolą nam na pełną rozmowę.

Tematy do rozmowy z dziewczyną korespondencyjną na VK, przez telefon, na pierwszej randce. Lista pytań

Sieć społecznościowa znacznie ułatwia komunikację, ponieważ współczesne komunikatory pełne są emotikonów, obrazków przedstawiających emocje, pocztówek, naklejek. Pozwalają ci uczynić komunikację bardziej zrelaksowaną i dokładniej oddać emocje, których ludzie doświadczają w czasie komunikacji.

Nie będzie zbędne studiowanie informacji podanych przez dziewczynę w jej profilu. Na podstawie uzyskanych danych można znaleźć wiele tematów rozmów.

Przykład informacji w profilu VKJaki temat do rozmowy wybrać
Na zdjęciu dziewczynka z kotem na rękach.Koty, zwierzęta. Możesz poprosić o poradę, jak wybrać odpowiedniego kota. Wyjaśnij cechy rasy zwierząt domowych dziewczynki. Możesz także porozmawiać o organizacjach zajmujących się dobrostanem zwierząt. Zaproponuj ciekawy film ze zwierzętami lub zabawne filmy z serii Simon's Cat.
Muzyka rockowa jest wymieniona w sekcji Zainteresowania.Jeśli styl muzyczny pokrywa się z tym, którego słucha młody człowiek, możesz wysłać wiadomość w formie nagrania audio i zapytać rozmówcę o opinię na temat tej lub innej grupy. Podziel się wrażeniami związanymi z pójściem na koncert muzyczny. Zapytaj o biografie członków zespołu itp.
Joga jest wymieniona jako hobby.Możemy szczerze przyznać, że facet nigdy nie uprawiał jogi, ale byłby zainteresowany dowiedzeniem się więcej o tym kierunku.

W każdym razie musisz maksymalnie wykorzystać wszystkie informacje, a zdjęcia znajdują się na koncie samej dziewczyny. W rzeczywistości każdy użytkownik sam podaje tematy, o których będzie zainteresowany rozmową. Dlatego warto na to zwrócić uwagę.

Ale jeśli inny fan aktywnie pisze do dziewczyny na „ścianie” w VK, to nie powinieneś się na nim skupiać. Ponadto nie powinieneś pytać dziewczyny, kim on jest i okazywać oznaki zazdrości. To tylko odkłada się na początku.

Jeśli naprawdę chcesz wiedzieć, kto jest potencjalnym konkurentem, możesz zadać pytanie w humorystycznej formie. Na przykład: „Cóż, tylko ja zamierzam się ożenić, a oni wyjmują mi prosto spod nosa”. Ważne jest, aby humor był zrozumiały, a nie obraźliwy i nie wyglądał na przejaw słabości.

Na pierwszej randce

Tematy do rozmowy z dziewczyną na pierwszej randce są trudniejsze do odebrania niż podczas komunikacji korespondencyjnej. Ale z drugiej strony to świetna okazja do nawiązania kontaktu wizualnego, który jest ważny również na pierwszych etapach komunikacji. Na pierwszej randce musisz maksymalnie urozmaicić rozmowy. Nie żartuj, a wręcz przeciwnie, bądź zbyt poważny.

Tematy do rozmowy z dziewczyną korespondencyjną na VK, przez telefon, na pierwszej randce. Lista pytań

Zaleca się budowanie komunikacji według następującego algorytmu:

  • Przede wszystkim musisz pochwalić wygląd dziewczyny, dać kwiaty lub zrobić miły komplement. W przypadku kwiatów i prezentów najlepiej jest działać w zależności od tego, gdzie odbędzie się randka. Na przykład, jeśli dasz dziewczynie ogromny bukiet róż i dużego pluszowego misia, a następnie zaproponujesz pójście do kina i spacer po parku, to będzie jej niewygodnie trzymać w rękach kwiaty i zabawki.
  • Następnie, aby nikt nie czuł się zestresowany, możesz rozpocząć rozmowę z zabawną historią lub incydentem z życia.
  • Ponadto warto stopniowo przechodzić do pracy zawodowej.Na tym etapie możesz porozmawiać o swojej pracy, zapytać o to, co robi dziewczyna, co robiła wcześniej. Czy ona lubi swoją pracę.
  • Następnie możesz ponownie przejść do bardziej oderwanego tematu i porozmawiać o hobby. Na przykład, jak dokładnie dziewczyna spędza wolny czas, jakie są jej hobby. Być może uprawia jakiś sport lub studiuje ciekawą literaturę.
  • Po tym temacie możesz przejść do tematu bliskich. Warto poznać jej bliskich, przyjaciół.
  • Na ostatnim etapie rozmowy warto omówić plany na przyszłość. Wyjaśnij, jakie cele stawia sobie dziewczyna, i pamiętaj, aby porozmawiać o swoich.

Jak poprawnie zbudować dialog?

Aby zapobiec pojawianiu się przerw, musisz natychmiast przygotować kilka zapasowych tematów do komunikacji. Nawet jeśli się skończyły, zawsze możesz wyjść, opowiadając ciekawy fakt naukowy.

Na przykład, jeśli młody człowiek siedzi w kawiarni z dziewczyną, pije kawę i jest przerwa, to można powiedzieć, że tak naprawdę wynalazca torebek z cukrem nie spodziewał się, że zostaną rozerwane, chciał, aby zostały rozbite na pół. Kiedy dowiedział się, że jego wynalazek nigdy nie był używany w razie potrzeby, nie mógł go zaakceptować i opuścił ten świat.

Tematy do rozmowy z dziewczyną korespondencyjną na VK, przez telefon, na pierwszej randce. Lista pytań

To ciekawy fakt, który robi wrażenie. Pojawi się temat do rozmowy. Możesz zasugerować próbę rozbicia torebek z cukrem zgodnie z planem wynalazcy, aby uczcić jego pamięć. Taki temat pozwala nie tylko wypełnić przerwę, ale także pokazuje, jak wszechstronnie rozwinięty jest młody człowiek.

Ważne jest, aby rozmowa toczyła się dalej i nie pozwalała na zbyt długie monologi ze strony mężczyzny.

Dziewczyna chce też wiedzieć coś o potencjalnym partnerze. Trzeba mówić o sobie, ale nie za długo, żeby rozmówca się nie nudził. W żadnym wypadku nie powinieneś przerywać dziewczynie ani okazywać braku szacunku dla tego, co mówi. Dlatego nie należy wyjmować telefonu i kłaść go na stole.

Jak ciekawe jest opowiadanie o sobie?

Tematy rozmów z piórem to nie jedyne rzeczy, które należy przygotować z wyprzedzeniem. Zaleca się również, aby przed datą zdecydować, że mężczyzna opowie o sobie, ponieważ takie pytanie na pewno się pojawi. Dlatego lepiej wcześniej napisać ciekawą historię. Nie upiększaj się ani nie kłam.

Dziewczyny bardzo dobrze widzą kłamstwa, więc istnieje ryzyko, że będzie rozczarowana i uzna, że ​​to niepoważny młody człowiek, który wymyśla sobie kłamstwo tylko po to, by się popisywać. Musisz być niezwykle szczery, ale nie opowiadać o sobie niewygodnych faktów, które można określić jako fiasko lub wstyd.

Twoja historia powinna być również dynamiczna i zróżnicowana. Dlatego nie powinieneś zbytnio zagłębiać się w niektóre dramatyczne wydarzenia lub, przeciwnie, rozmawiać o rzeczach, które mogą wywołać wstręt. Możesz mówić o rodzicach, dzieciństwie, latach szkolnych.

Tematy do rozmowy z dziewczyną korespondencyjną na VK, przez telefon, na pierwszej randce. Lista pytań

Wskazane jest, aby pokrywać każdy okres życia, ale nie rozwodzić się nad tym zbytnio. Im więcej osób dowiaduje się o życiu rozmówcy, tym szybciej zaczyna czuć się komfortowo w jego obecności.

Rozmawianie o byłych dziewczynach jest opłacalne tylko wtedy, gdy sama o to zapyta rozmówczyni. W głównej historii lepiej pominąć temat relacji. Nie wszyscy są zadowoleni, gdy słyszą o innych ludziach, zwłaszcza jeśli płeć piękna również czuje współczucie dla mężczyzny. W takiej sytuacji automatycznie może pojawić się uczucie zazdrości, a wtedy ogólny nastrój wieczoru zostanie zrujnowany.

Pytania do zadania

Pytania mogą dotyczyć relacji lub dowolnego innego tematu. Na przykład możesz zapytać dziewczynę, jaki sposób uważa za najlepszy sposób na pogodzenie się ze swoim partnerem. Możesz też zapytać ją, gdzie wolałaby odpocząć: na dziko czy na pięknej plaży z koktajlem w dłoniach.

Jeśli komunikacja stanie się poważniejsza, co wiąże się z rozwojem relacji, możesz zapytać, jaki jest dla niej związek i jak ogólnie odnosi się do miłości. Możesz dowiedzieć się, czy dziewczyna lubi rodzinne wakacje, ile dzieci chciałaby mieć.

Na ten temat jest wiele interesujących pytań. Na przykład, czy chciałaby mieszkać w swoim domu lub mieszkaniu. Następnie możesz dowiedzieć się, dlaczego wybrała tę lub inną opcję.

Temat astrologii może być interesujący. Możesz zapytać dziewczynę, co myśli o horoskopach. Wiele osób jest dziś uzależnionych od tych dziedzin. Dlatego jeśli dziewczyna zaczyna mówić o tym, że wierzy w znaki zodiaku i ich korespondencję, to w tym przypadku nie ma potrzeby się kłócić, nawet jeśli pozycja mężczyzny jest inna.

Tematy do rozmowy z dziewczyną korespondencyjną na VK, przez telefon, na pierwszej randce. Lista pytań

Wręcz przeciwnie, temat powinien być bardziej rozwinięty i zaprosić rozmówcę do oceny zgodności jej znaków zodiaku. Może się okazać bardzo ciekawą i jednocześnie zabawną rozmową. Cóż, jeśli dziewczyna mówi, że nie wierzy w takie rzeczy, nie zaleca się rozwodzenia się nad tym tematem.

Możesz też zadać nietypowe pytanie. Na przykład, jakie życzenie spełniłaby dziewczyna, gdyby mogło się to spełnić w tej sekundzie. Ciekawym pytaniem jest też to, czy dziewczyna kojarzy się z jakimkolwiek kwiatem lub zwierzęciem. To bardzo nietypowy i ciekawy temat, który pozwala nie tylko pozbyć się przerw w rozmowach, ale także urozmaica rozmowę.

Możesz zapytać dziewczynę, jak zakochała się po raz pierwszy. Pomimo tego, że mówimy o innym mężczyźnie, kobieta zawsze miło wspomina te pozytywne emocje. Jednocześnie będzie rzutować je na tego, z którym w tej chwili rozmawia.

Możesz wyjaśnić, czy dziewczyna wierzy w kosmitów, starożytne cywilizacje i inne rzeczy. Jeśli uwielbia czytać, koniecznie poproś o radę w wyborze książki. Najważniejsze, że tematy rozmów zmieniają kolor. Nikt nie lubi spędzać czasu z pesymistami lub ludźmi, którzy nieustannie się uśmiechają bez powodu.

Tematy do rozmowy z dziewczyną korespondencyjną na VK, przez telefon, na pierwszej randce. Lista pytań

Przy wyborze tematów do rozmowy z dziewczyną na pierwszej randce, korespondencyjnie lub w innych okolicznościach zawsze nużące jest uwzględnienie cech charakteru rozmówcy. Na początku trudno jest zrozumieć, co dana osoba lubi, a co ją denerwuje.

Nie wstydź się o to pytać. Im bardziej szczera rozmowa, tym szybciej dziewczyna zrozumie, że przed nią stoi poważny i przyzwoity mężczyzna, z którym można porozmawiać o wszystkim.

Filmy na tematy rozmów za pomocą pióra

Co napisać do dziewczyny VK:

Oceń artykuł
Moda, styl, makijaż, manicure, pielęgnacja ciała i twarzy, kosmetyki
Dodaj komentarz

Makijaż

Manicure

Fryzury