Bransoletka z tatuażem na ramieniu dla dziewczynki. Tatuaż nad łokciem, czyli kwiaty, zdjęcie

Wizerunek dziewczyny składa się z przemyślanych w najdrobniejszych szczegółach. Codzienny dobór akcesoriów modowych zajmuje dużo czasu.

Bransoletka z tatuażem na ramieniu dla dziewczynki. Tatuaż nad łokciem, czyli kwiaty, zdjęcie
Wariant delikatnego tatuażu na nadgarstku

W tym przypadku przychodzi na myśl myśl o zastosowaniu niecodziennego i stylowego elementu - bransoletki z tatuażem umieszczonej na dłoni dziewczynki. Właściciele biżuterii do ciała nie pozostaną bez męskiej uwagi.

Dlaczego dziewczyny wolą bransoletkę z tatuażem: funkcje tatuażu

Bransoletka z tatuażem to integralna i niepodzielna część gospodyni. To świadomy symbol, który odpowiada wewnętrznemu „ja”. To jest indywidualność i kolejny, z szarej masy, światopogląd. Aby podkreślić wyjątkowość, dziewczyny wybierają owinięty wokół dłoni „tatuaż”.

Bransoletka z tatuażem na ramieniu dla dziewczynki. Tatuaż nad łokciem, czyli kwiaty, zdjęcie
Bransoletka z tatuażem na ramieniu - dla dziewczynek to świetna okazja, by wyrazić siebie i pokazać swoją indywidualność

Specyfika tatuażu ma głębokie znaczenie symboliczne, odpowiadające światu duchowemu. Od dawna wiadomo, że rysunek na ciele mówił o przynależności do określonego klanu, plemienia, rodziny. Był to znak przyciągania bogactwa, miłości, witalności i siły.

Lokalizacja bransoletki z tatuażem nie jest wybierana losowo. Miejsce wyświetlania zdjęcia zależy od tego, co gospodyni chce o sobie zadeklarować:

 1. Bransoletka z tatuażem na ramieniu dziewczyny mówi innym o odwadze i wielkich ambicjach.
 2. Bransoletka z tatuażem na szyi lub dekolcie to chęć bycia zauważonym pomimo braku wiary we własne możliwości.
 3. Bransoletka z tatuażem na nodze mówi o pewności w podejmowaniu decyzji, hartu ducha i sile myśli.

Tatuaże nadają ich właścicielom pewne cechy charakteru, czasami przewidują lub odwracają los, odzwierciedlają wewnętrzną świadomość.

Zalety i wady bransoletki z tatuażem

Dla dziewczynki podejście do tak poważnego kroku, jak założenie bransoletki z tatuażem na ramię, wymaga analizy aspektów pozytywnych i negatywnych.

Bransoletka z tatuażem na ramieniu dla dziewczynki. Tatuaż nad łokciem, czyli kwiaty, zdjęcie
Bransoletka z tatuażem wygląda elegancko i seksownie nie tylko na nadgarstku dziewczyny, ale także na nodze

Zalety:

 • dekoracja ciała bez dodatkowych kosztów gotówkowych;
 • podkreślenie siebie jako wyjątkowej i niezwykłej osoby;
 • bransoletka z tatuażem jako talizman i znaczący symbol;
 • w niektórych przypadkach tatuaż ukrywa wady skóry (blizny, blizny).

Wady bransoletki z tatuażem obejmują:

 • niepewność organizmu - w niektórych przypadkach wprowadzenie „obcego pigmentu” może wywołać reakcję alergiczną, ciężki uraz naskórka, zatrucie krwi;
 • utrata znaczenia z wiekiem, doświadczeniem, czasem, zmianą priorytetów i wartości życiowych;
 • bolesne nakładanie i usuwanie (w razie potrzeby), u osób z zespołem niskiego bólu zabieg da nieprzyjemne doznania;
 • nieodpowiednia bransoletka z tatuażem w niektórych sytuacjach (np. w pracy, kolacja biznesowa, spotkanie z rodzicami pana młodego) - w takich przypadkach pojawia się problem z doborem ubrań lub dodatków, które ukrywają wygląd tatuażu.

Jeśli dziewczyna ma ochotę zrobić bransoletkę z tatuażem na ramieniu, musisz skorelować wszystkie plusy i minusy. W razie wątpliwości nie na korzyść „tatuażu” warto spróbować nałożyć tymczasowy wizerunek zamierzonego symbolu, obrazu lub znaku.

Popularne projekty bransoletek z tatuażami na ramieniu dla dziewczynek

Moda obejmuje nie tylko ubrania, buty, elementy wyposażenia wnętrz i nowinki techniczne, ale także projekty do noszenia. Popularne typy obrazów są następujące.

Wzory

Najczęściej dziewczyny wybierają ażurowe motywy koronki. Nałożenie bransoletki z tatuażem w tym stylu jest odpowiednie dla wyrafinowanych natur. Obrączkowany nadgarstek lub ramię w tym przypadku wygląda kobieco. Ażurową bransoletkę można ozdobić bezpretensjonalną kokardką lub stylizowaną broszką z pereł.

Wzory geometryczne lub celtyckie są odpowiednie dla dziewcząt z charakterem. Geometria symbolizuje nieskończoną matematykę życia. Z pewnością nie w sensie dosłownym, ale pośrednio.

Takie bransoletki z tatuażami nadają właścicielowi majestatyczne rysy. Na przykład trójkątny tatuaż jest wybierany przez dziewczyny o dowcipnym spojrzeniu na życie i ambitnych celach.

Bransoletka z tatuażem na ramieniu dla dziewczynki. Tatuaż nad łokciem, czyli kwiaty, zdjęcie
Bransoletki z tatuażami z geometrycznymi wzorami przypadną do gustu dziewczynom „z charakterem”

Kwadraty są nieodłącznym elementem dziewcząt o poważnych pozycjach życiowych i analitycznym nastawieniu. Bransoletki Zygzak są odpowiednie dla marzycielskich i kreatywnych dziewcząt. Symbolika nieskończoności burzy stereotypy i granice normy, dąży do wyższego umysłu.

Temat celtycki ma głębokie znaczenie, które położyli w nim wojowniczy naród europejski. Wzory celtyckie są rozpoznawalne na całym świecie. Dlatego ten motyw wybierają odważne i samowystarczalne dziewczyny.

Wśród rysunków Celtów na rękach dziewcząt popularne są motyle, uosabiające ludzką duszę i przepływ energii życiowej... A także bransoletki celtyckie, które podnoszą lojalność, miłość i przyjaźń.

Nie mniej popularna jest bransoletka z tatuażem na ramieniu dziewczynki w postaci celtyckiego węzła, który symbolizuje życie wieczne.

Bransoletka z tatuażem na ramieniu dla dziewczynki. Tatuaż nad łokciem, czyli kwiaty, zdjęcie
Bransoletki z tatuażami w postaci koralików i biżuterii wyglądają bardzo interesująco

Sztuczna biżuteria i koraliki

Dziewczyny kochają biżuterię i biżuterię. Za pomocą tych obiektów obraz zostaje wzbogacony. Czynnik ten wpłynął na popularność bransoletek z tatuażami w postaci perełek, zawieszek i bombek.

Tego rodzaju „tatuaże” są przedstawiane jako realistyczne, z dala od naturalnych ruchów człowieka lub lekkiego wiatru.

Popularne obrazy wisiorka z krzyżem lub wisiorkiem. Bransoletki tatuażowe wykonane z rozproszonych koralików, połączonych ze sobą w określonym miejscu, wyglądają niecodziennie.

Koronki, wstążki

Motywy z lekkiej koronki lub satynowych wstążek są popularne na rękach osób natchnionych i pełnych pasji. Rysunki mówią o figlarnej postaci, gotowości do flirtowania i wyzwoleniu seksualnym.

Bransoletka z tatuażem na ramieniu dla dziewczynki. Tatuaż nad łokciem, czyli kwiaty, zdjęcie
Nie mniej popularne są bransoletki z tatuażami z napisami

Literowanie

Popularne są napisy w języku łacińskim, które zawierają święte znaczenie filozoficzne. Tatuaż w formie frazy mówi o tajemniczości i tajemniczości jego właściciela.

Na przykład stwierdzenie „Audaces fortuna juvat” w tłumaczeniu oznacza „Szczęście towarzyszy odważnym”, a wyrażenie „Faber est quisque fortunae suae” w języku rosyjskim tłumaczy się jako „Człowiek jest twórcą własnego losu”.

Czarno-biała lub kolorowa bransoletka z tatuażem: którą preferujesz

Przede wszystkim pojawiły się tatuaże z czarno-białym obrazem. Umiar jest uważany za ich główną zaletę.

Monochromatyczny tatuaż bransoletki pasuje do każdego wyglądu, stylu i kolorystyki. Nie ma potrzeby zasłaniać go ani przerywać innymi odcieniami. Czarny pigment długo blaknie, dzięki czemu nie wymaga częstej korekty. Ponadto koszt monochromatyczny jest niższy niż schemat kolorów.

Czarno-biały tatuaż jest odpowiedni do wykonywania „rękawów”, napisów, hieroglifów, mandali. Kolorowy tatuaż wygląda logicznie, gdy przedstawia kwiaty i stylizowane rysunki.

Bransoletka z tatuażem na ramieniu dla dziewczynki to akcent, powinna być odpowiednią ozdobą. Wybierając obraz kolorowy, należy to zgłosić wizerunek tatuażu musi pasować do stylu właściciela... Czarno-biała bransoletka nadaje się na każdą okazję.

W przypadku wyrafinowanych dziewczynek zaleca się zastosowanie białego wzoru. W życiu codziennym nie różni się jasnym pigmentem, ale w słońcu i opalonej skórze mieni się i lśni.

Gdzie jest najlepsze miejsce na bransoletkę z tatuażem

Tatuaż bransoletki może znajdować się w kilku miejscach ramienia:

Bransoletka z tatuażem na ramieniu dla dziewczynki. Tatuaż nad łokciem, czyli kwiaty, zdjęcie

 1. Biceps (ramię). W tym przypadku bransoletka znajduje się na poziomie dolnej krawędzi rękawa ½ lub nieco wyżej. Taki układ jest spowodowany zachodzeniem na siebie odzieży, jeśli to konieczne.
 2. Nadgarstek... To propozycja dla odważnych Pań, które lubią pochwalić się bransoletką z tatuażem w dowolnej oprawie. W razie potrzeby długie rękawy, masywna biżuteria lub ozdobne mankiety pomogą pokryć wzór.
 3. Poniżej łokcia, ale powyżej nadgarstka. Taki układ wybierają ambitne i samowystarczalne dziewczyny. Symbolikę można pokryć długimi rękawami i rękawami ¾.

Podejmując decyzję o stworzeniu bransoletki z tatuażem, dziewczyna musi zrozumieć, że tatuaż nie może być całkowicie bezbolesny.

Są miejsca, w których procedura tworzenia obrazu przyniesie minimum nieprzyjemnych wrażeń. Ramię i wewnętrzna strona nadgarstka to jedne z najbardziej bezbolesnych miejsc, w których można założyć bransoletkę z tatuażem.

Ile kosztuje tatuaż bransoletki?

Niemożliwe jest obliczenie dokładnego kosztu, ponieważ tworzenie biżuterii na ciało jest procesem twórczym, który zależy od różnych czynników:

 • na poziomie umiejętności wykonawcy;
 • obszar rysowania;
 • schemat kolorów;
 • złożoność pracy.

W moskiewskim salonie tatuażu cena zaczyna się od 2000-5000 za 1 godzinę pracy. W innych miastach Rosji ceny wahają się od 1500 do 4000. Cennik dotyczy tatuaży, których czas trwania nie przekracza 5 sesji.

W niektórych salonach tatuażu ceny podane są za 1 mkw. cm. Koszt zaczyna się od 800 rubli. do 10 mkw. cm i 600 rubli. ponad 10 mkw. zobacz doświadczonego rzemieślnika i skomplikowane prace mają odpowiednio wysokie ceny.

Tworzenie tatuażu bransoletki na ramieniu zaczyna się od myśli w głowie. Biżuteria na ciało wymaga starannego i świadomego wyboru symbolu, który jest jednym z jego właścicielem. Koronkowe wzory, motywy celtyckie i łacińskie napisy są uważane za popularne akcesoria do ciała dla dziewcząt.

Filmy o popularnych tatuażach na ramieniu dla dziewczynki - bransoletki

Bransoletka z tatuażem - 30 najlepszych pomysłów na tatuaż, które pokocha każda dziewczyna:

Bransoletka z tatuażem na ramieniu dla dziewczynki - najlepsze pomysły:

https://www.youtube.com/watch?v=8Q_R4kKZ5z8

Napisy na tatuażach - w tym filmie:

https://www.youtube.com/watch?v=L27ZQa0TacY

Mehendi - bio bransoletki z tatuażami dla dziewczynek:

Oceń artykuł
Moda, styl, makijaż, manicure, pielęgnacja ciała i twarzy, kosmetyki
Dodaj komentarz

 1. Vlad, 27 lat

  Nie lubię nieporęcznych i dużych bransoletek z tatuażami, są bardziej odpowiednie dla mężczyzn.

  Ale wdzięczne napisy i rysunki świetnie wyglądają na delikatnych rękach dziewcząt)

  Odpowiedzieć

Makijaż

Manicure

Fryzury